עיצוב גרפי

להוציא יותר מעיצוב גרפי

עולם העיצוב הגרפי מרגש את הסטודיו. זו אחלה עבודה. כל גלויה או קטלוג מסעירים את הדמיון, פותחים את הראש לכר נרחב של רעיונות חדשים ומקוריים. חיפוש אחר שיטת דפוס אקולוגית, שימוש בסקאלת צבעים מפתיעה, חיבור מסקרן של תמונה לטקסט – עושים לנו פשוט טוב.  

סטודיו נועה הינו סטודיו קריאטיבי לעיצוב ומיתוג המספק פתרונות גרפיים רעננים בקו מתפתח במגוון רחב של מוצרי תדמית העסקית והפרסומית.

העיצוב מתחיל בצורך

תהליך העיצוב הגרפי מתחיל קודם כל בשלב למידת הזהות והצרכים העסקיים, מהן המטרות העומדות מאחורי הפקת המוצר הפרסומי - על מנת לצור עיצוב אפקטיבי ומוכר. חשוב לאפיין את מהות המוצר או השירות, כדי לבנות תדמית מובילה. תהליך העיצוב מתחיל משלב גיבוש הקונספט והשפה הויזואלית, ונמשך בהטמעת הקו מיתוגי במגוון מדיות ופורמטים, לאינטרנט ולדפוס.

חשיבה קריאטיבית

דווקא מתוך היכרות עם מגוון תחומים בעולם העסקים, ברורה לנו בסטודיו חשיבותו של פיתוח קונספט גרפי מקורי ומנצח כדי לצור בידול ברור מהמתחרים. לשם כך אנחנו מסתכלים על כל פרויקט כאל אתגר חשיבתי ויצירתי. מהי האווירה הנכונה, האם נכון להשתמש בקו צעיר או שמא לשמור על מראה מעונב ורציני?

תדמית איכותית מקרינה על מקצועיות העסק

בסטודיו נועה אנו מקפידים על הפרטים הקטנים ביותר. עיצוב גראפי מדוקדק נותן ללקוח תחושה של חברה מקצועית ומכובדת שניתן לסמוך עליה. בתהליך העיצוב יש משמעות לעיבוד התמונה, קומפוזיציה, יצירת האלמנטים הגרפיים, בחירת סוג הנייר, שיטת ההדפסה, אופן החיתוך. ערנות לגימורים בתהליך הפקת המוצר הפרסומי יכולה לצור את ההבדל בין חברה לחברה, כי אין ספק שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים.

תיק עבודות עיצוב גרפי >>

תגובות למאמר זה ניתן לשלוח דרך טופס צור קשר >>

כל הזכויות למאמר שמורות לסטודיו נועה טימור דוד