עיצוב אתר תדמיתי

כרטיס הביקור שלך בעסק

אתר אינטרנט חייב למכור, להניע, להפעיל את הגולש לעבר מטרה מסוימת, שהוגדרה מראש. אהבה וירטואלית ממבט ראשון: הצצה קצרה בעמוד הבית של האתר שלך מעבירה אינפורמציה תדמיתית עסקית רבה לגולש. תוך 8 שניות בממוצע יחליט הגולש באתר שלך האם להמשיך לצוד ברשת או להישאר באתר ולהעמיק לחקור את תכניו.

אתר אינטרנט ייחודי יוצר בידול

נוכחות אינטרנטית ייחודית שווה כיום לעוצמת החשיפה של שלט חוצות המפרסם את העסק שלך 24 שעות ביממה, במחירים שווים לכל כיס, בעוד שעולות פרסום חוצות גבוהה מאוד ואינה ריאלית לעסק בינוני או קטן. אתר תדמיתי שיש לו ייחודיות מלהיבה כמו האתר של Anina ,סטודיו לשמלות כלה אופנתיות, מושך אליו לקוחות חדשים ונלהבים. בסטודיו נועה מעצבים אתרים תדמיתיים ייחודיים ברמה הגבוהה ביותר, בעלי ממשק נוח וידידותי, קל להתמצאות, המבדלים את העסק ממתחריו, יוצרים הזדהות עם העסק ומשיגים נאמנות לעסק. אתרים המעבירים חווית גלישה המלהיבה צרכנים, חוויה שמכניסה באחת את הגולש לתוך עולם חדש ומרתק, תוך שימוש באלמנטים גרפיים ייחודיים ומפתיעים, מצליח להיכנס אל תוך תודעת הלקוח לאורך זמן.

איך מעצבים חווית גלישה אחרת

כשלקוח חדש מגיע לאתר שלך, קרוב לוודאי שהוא כבר ערך ביקור אצל המתחרים שלך. אתר תדמיתי ייחודי בולט לעין, המעביר את המסר המדויק, ומבוסס על זהות העסק -  נחרט בזיכרון הלקוח וגורם לו לשוב ולהעמיק באתר. בסטודיו נועה אנו מתמחים בעיצוב ממשקים נוחים ועדכניים, לעיתים מהפכניים, עיצוב המעביר מסר שיווקי משכנע ומניע.

עיצוב אתר אינטרנט מיוחד המדגיש ומבליט את חוזקות העסק

לכל עסק יש "משהו" שונה. רק לאחר בדיקה מדוקדקת של מאפייני העסק לאור הרקע שלו, הישגיו ומנהליו, טיב המוצר או השירות ועוד, ניתן לזהות מהם החוזקות של העסק, ולמנף אותם באמצעים ויזואליים רעננים ומקוריים. כל אתר הוא שונה, אין שני אתרים דומים. מטרת האתר היא יצירת בידול ברור. לשם המחשה ניתן לראות באתר התדמיתי של הצלם פלג אלקלעי התמקדנו בהדגשת יכולות התאורה הייחודיות של אלקלעי.האתר משרה אווירה של חדר חושך, כמו שיטת הצילום הישנה מלפני העידן הדיגיטלי, ויחד עם זאת מערכת הגלריות התקדמת באתר משאירה את הבמה לצילומים הרבים, ועוזרת לקידום האתר במנועי חיפוש.  

נסיון העבר שלנו – מורה דרך בתחום אתרי תדמית ייחודיים

בסטודיו נועה מעצבים ובונים אתרים רעננים, מרגשים ומקוריים, המותאמים למנועי חיפוש וגוגל,בעלי ממשקים ניווט נוחים לגלישה וקלים להתמצאות.  האתרים משלבים בתוכם ידע רב הנגזר מניסיון העבר שלנו והכי חשוב: אתרים שמוכרים! 

 

דוגמאות לאתרי תדמית>>

תגובות למאמר זה ניתן לשלוח: דרך טופס צור קשר >>

כל הזכויות למאמר שמורות לסטודיו נועה טימור דוד