מגמות חדשות בעיצוב אתרים

חיזוק חווית הגלישה והקשר עם הגולש

תחום אתרי האינטרנט מתפתח במהירות

עולם האינטרנט מתפתח ומשתנה במהירות גדולה מאוד. שינויים מרחיקי לכת בתחום עיצוב אתרי האינטרנט מטביעים את חותמם על הגולש, יוצרים נאמנות גבוהה לאתר ומניעים אותו לפעולה. בסטודיו נועה טימור דוד אנחנו מודעים לעובדה כי לעיצוב חדשני, רענן ומיוחד, כשהוא נעשה באופן הנכון לצרכי העסק תוך הקפדה על ממשק משתמש קל ונוח לתפעול, יש משקל רב בהשארת רושם עז על הגולש. חווית גלישה חזקה גורמת לגולשים לשוב ולהיכנס אל האתר ולהמליץ עליו הלאה, ובכך להגביר את מספר הכניסות לאתר, ואת קידמו במנועי חיפוש.

קצת נתונים טכניים

בעבר, רוב מסכי המחשב הותאמו לרזולוציית 600X800, מה שהותיר מסך צר המוגבל עיצובית. לאחר כניסת המסכים הרחבים, נהפך סטנדרט הגלישה הפופולארי כיום בקרב הגולשים ל- 1024X768. סטנדרט רחב זה פתח אפשרויות עיצוביות חדשות לדפי האתרים. בישראל למשל, פחות מ- 8% גולשים כיום ברזולוציית מסך של 800X600 והמספר הולך וקטן, הן בשל הוזלת ציוד הקצה החדש.

Web 2.0 – נקי, עסקי וממוקד

 בעקבות מהפכת הקידום במנועי חיפוש, הוצפו אתרים רבים בכמויות גדולות של תכנים, טקסטים ותמונות, מה שגרם לעיצובים של אתרים אלו להיראות עמוסים ומבולבלים. כתוצאה מכך, החלה מגמה של עיצוב נקי המאפשר ניווט קל ונוח, המאפשר למצוא ולקרוא מידע בקלות. בסטודיו נועה מעצבים אתרים נקיים אך בעלי אופי מובהק ומיוחד. בין אתרים אלו ניתן למצוא גם אתרי חדשות וגם אתרי תדמית עסקיים, המשלבים בין כמות לאיכות.

מגמות מודרניות בעיצוב אתרים

הדבר ה"חם" ביותר הן בעולם הפרסום והן בעולם העיצוב הוא פנייה לרגש וחיזוק הקשר האישי בין העסק ללקוח. בסטודיו נועה הצבנו לנו מטרה ליצור שפה ויזואלית חמה, המחברת בין העסק ללקוח, יוצרת זהות ומעבירה מסר אישי ממוקד. עיצוב מודרני המחבר את הגולש רגשית לאתר ומכניס אותו לעולם אחר, עולם של אלמנטים ייחודיים, מפתיעים ומסקרנים, עולם הגורם לגולש להתנתק מהמולת היומיום ומאפשר לו להשתהות בתפריט, בבאנר פרסומי, בעמוד תוכן ולחפש בו פריטים מפתיעים ומעניינים. אנו מעצבים אתרים המשמיעים קול ייחודי, הנובע מאופי וזהות העסק, אתרים שגולשים אוהבים.

הקשר בין עיצוב עדכני לראייה עסקית

עיצוב מודרני ומקורי תומך בראייה עסקית ושיווקית הגורסת כי הרצון הכי בסיסי של בעלי עסקים הוא להציג בפני לקוחות פוטנציאלים את המהות הייחודית של העסק בלי שיעברו הלאה או ישכחו אותם. אתרים תדמיתיים רבים הולכים לאיבוד בין כמויות עצומות של אתרים בעלי תבניות עיצוב אחידות הדומות מדי אחת לשנייה, ומבטלות את אפקט הבידול של העסק.

לסיכום, קיימת התאמה רבה בין עיצוב להתפתחות טכנולוגית, בין עיצוב לקידום אתרים, בין עיצוב לשינויים בעולם הפרסום והשיווק, והן בהתפתחויות אמנותיות בעולם המודרני.

תיק עבודות עיצוב אתרי אינטרנט>>

תגובות למאמר זה ניתן לשלוח דרך טופס צור קשר >>

כל הזכויות למאמר שמורות לסטודיו נועה טימור דוד